Online: 3|   Celkom: 838063| Júl: 6926| Dnes: 322    Aktualizácia:  22.05.2013
 
Ak chces dostavať aktuálne info. e-mailom, pošli tvoju adresu.
Dnes je 20.07.2017 meniny má Iľja zajtra Daniel    
Modlitebná nástenka
Svedectvá a príbehy
Vaše inzeráty
Vaše oznamy
Zoznamka
Svedectvo
Kulturistika
Archív myšlienok
Linky
Download baner
Richard Čanaky
Kapela FBI
Manager

KN studio  

Milí priatelia, dovoľte aby som vám predstavil svoje nahrávacie štúdio. Či už ste začínajúca kapela, alebo hľadáte nejaké štúdio na svoj ďalší album, prečítajte si moju ponuku. Samozrejme, že nemusí ísť vždy o točenie albumu. Možno niekto potrebuje oživiť staré nahrávky, zmixovať scénickú hudbu pre tanec, divadlo, či film.  

V Bratislavskom Lamači na vás čaká príjemné prostredie, kde ma môžete navštíviť a môžeme sa osobne porozprávať o všetkých vašich predstavách a plánoch. Peniaze sú vždy háklivá téma a chcem vás povzbudiť k tomu, aby toto nebolo to, čo vás odradí od naplnenia vaších plánov. Verím, že vždy nájdeme riešenie s ktorým budete spokojní.  

Moje štúdio, okrem toho, že má vlastné priestory, disponuje aj s pojazdnou výbavou. Čiže ak ste 30 členný spevácky zbor a bolo by vám zaťažko cestovať do Bratislavy, nie je žiaden problém docestovať s profesionálnou technikou za vami.  

Zbory, kapely, sólisti. Divadielka, besiedky, jednoducho všetko čo vydáva zvuk a chcete to nahrať, je možné zrealizovať.  

Ďalšou zaujímavosťou je, že menšie akcie, ktoré by ste radi zrealizovali a zároveň nahrali, vám dokážem aj na úrovni ozvučiť.  

Mám k dispozícii veľmi kvalitný ozvučovací aparát zn. Fender, s ktorým je možné na ôsmych kanáloch ozvučiť požadovanú akciu a následne ju profesionálne zaznamenať.  

Ak je potrebné, môžem pomôcť s vytváraním aranžmánov, či poskytnutím hud. nástrojov. Všetko je o dohode a o osobnom rozhovore.  

Nahrávací systém v ktorom pracujem je PROTOOLS, mikrofóny značky AKG, Audiotechnica, Shure, Behringer... Mikrofónný predzosilovač Focusrite -VoiceMaster Pro. Mixuje  sa na špičkové  štúdiové reproduktory zn. Dynaudio.  

Ak teda uvažujete o nahrávaní, či už na vydanie CD, alebo len pre svoju potrebu na pamiatku, ozvite sa mi na knstudio@gmail.com a určite sa dohodneme. Pekny zvyšok dňa praje Richard Čanaky  

 

Sekcia Štúdio je vo výstavbe, všetky otázky píšte na adresu
knstudio@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 NAŠI PARTNERI


 Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina, Varadero