Online: 3|   Celkom: 839669| Júl: 8532| Dnes: 234    Aktualizácia:  22.05.2013
 
Ak chces dostavať aktuálne info. e-mailom, pošli tvoju adresu.
Dnes je 25.07.2017 meniny má Jakub zajtra Anna    
Modlitebná nástenka
Svedectvá a príbehy
Vaše inzeráty
Vaše oznamy
Zoznamka
Svedectvo
Kulturistika
Archív myšlienok
Linky
Download baner
Richard Čanaky
Kapela FBI
Manager

 Po kliknutí na tlačítko Objednať - Eshop budete automaticky prepojený na stránku nášho vydavateľa a jeho e-shop.

 

 PONKAN TOVAR :
0 typov tovaru v ko?ku  
CD Vďaka Ježiš IV CD Vďaka Ježiš IVTyp: CD
Milí priatelia a fanúšikovia. Konečne vám môžem predstaviť dlho očakávané CD Vďaka Ježiš IV. Spolu so svojou kapelou FBI vám prinášame 18 skladieb. Sú medzi nimi už dlhohrajúce pesničky ako Obeta Srdca, Urobím krok, Praise, alebo Svetlo sveta a mnoho ďalších, ktoré poznáte z našich koncertov. Veríme, že sa vám CD bude páčiť, že vás povzbudí a prinesie ten správny relax v blízkosti nášho nebeského Ocka. A ak nás budete chcieť vo svojej farnosti počuť naživo, neváhajte nás kontaktovať na bis.vladimir@gmail.com Po?et kusov :
Cena : 8,13 EUR (245,00 SKK)
MÁRIA PODHRADSKÁ A RICHARD ČANAKY - PESNIČKY PRE DETIČKY MÁRIA PODHRADSKÁ A RICHARD ČANAKY - PESNIČKY PRE DETIČKYTyp: Detské CD
Po čase sme opäť zalovili v archívoch a starých knižkách a aj na Vaše odporúčania sme pre Vás nahrali známe ľudové i zľudovelé piesne, ktoré sme si i my, rodičia, spievali, keď sme boli ešte deťmi. Na tomto novom CD nájdete také známe piesne ako napr. Už sme prišli z výletu, Moje milé premilené jahody, Ide ide slon, Osievame múčku, Ani-Ani-anička a mnoho ďalších piesní. Piesne nám aj tentokrát pomohli nahrať veľmi šikovní hudobníci, vďaka ktorým získali piesne veselé hudobné prevedenie. Dúfame teda, že pri počúvaní sa budú baviť nielen Vaše deti, ale aj Vy, dospeláci. V pestrofarebnom booklete - obrázky sú tentokrát urobené zo semiačok rôznej zeleniny - nájdete texty všetkých piesní
NOVINKA - DVD NOVINKA - DVDTyp: DVD
Odteraz môžete Máriu a Riška nielen počúvať, ale aj vidieť na DVD
Rozprávky RozprávkyTyp: CD
V rámci pestrosti kolekcie našich CD sme pre Vás nahrali známe slovenské ľudové rozprávky: O troch prasiatkach, Medovníkový domček a Soľ nad zlato. Tieto rozprávky sú medzi deťmi veľmi obľúbené a veríme, že Vás zaujmú aj v našom hudobno-dramatickom prevedení. Rozprávky sme nahrávali s profesionálnymi hercami a sú popretkávané našimi veselými piesňami, takže veríme, že detičky sa pri ich počúvaní nielen zabavia ale si aj zaspievajú.
Uspávanky UspávankyTyp: Detské CD
Uspávanky nie len pre detičky. Krásne, melodické pesničky, ktoré upokoja nie len tých najmenších.
Maria Podhradská a Richard Čanaky - Mali muzikanti Maria Podhradská a Richard Čanaky - Mali muzikantiTyp: Kniha
Knižka je určená deťom, ktoré začínajú vydávať svoje prvé tóny na hudobných nástrojoch. Sú v nej znotované ľudové aj umelé detské piesne, ktoré deti veľmi dobre poznajú a tak sa ich ľahšie naučia. Notový záznam je určend ýsólovému hlasu alebo nástroju (husle, flauta, violončelo, atď.) a sprievodnému nástroju - klavíru alebo gitare. Piesne sú upravené a aj v knihe usporiadané podľa náročnosti od úplných začiatočníkov až po mierne pokročilých. Farebne pestré a deťom blízke obrázky sú pre deti motiváciou pri cvičení piesní. Piesne sú upravené v tých istých tóninách ako na CD určených deťom, ktoré sme už nahrali, a tak si deti môžu hrať piesne aj v doprovode hudobných podkladov z CD a hrať sa na malých veľkých muzikantov.

Tovar v rámci Slovenska zasielame na dobierku. 
Poštovné a balné je jednotné a je účtované vo výške EURO 2,99. 

Zasielanie CD do zahraničia.
Tovar do zahraničia zasielame nie na dobierku, ale doporučene. Po vykonaní objednávky Vám zašleme fakturačné údaje. Po obdržaní platby Vám tovar obratom zašleme.

Poštovné a balné pri platbách do zahraničia je nasledovné
Poštovné a balné do zahraničia pri kúpe jedného alebo dvoch CD:
- Okolité štáty: 4,98 
- Ostatné štáty v Európe: 5,97 €
- Zámorie: 7,30 €
Poštovné a balné do zahraničia pri kúpe troch alebo štyroch CD:
- Okolité štáty: 5,64 €
- Ostatné štáty v Európe: 6,97 €
- Zámorie:  9,96 €


Pri kúpe viac kusov CD do zahraničia Vás budeme o poštovnom a balnom informovať e-mailom.

Konverzný kurz použitý pri prepočte je 30,1260 SKK/1EUR.

 

 

 

 

 

 

 

 NAŠI PARTNERI


 Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina, Varadero